Góra Kopiec (631 m)

Autor: ccc , 16.08.2008, 00:05

Płożona jest na wschód od uzdrowiska. Odległość trasy wycieczkowej w obydwie strony 3 godziny. Najdogodniejsze dojście prowadzi z uzdrowiska szlakiem czerwonym w stronę leśniczówki i ujęcia wody na czarnym potoku. W miejscu, gdzie szlak schodzi w prawo z doliny w górę, należy opuścić szlak i udać się w głąb doliny. Po przejściu lewobrzeżnego dopływu Czarnego Potoku, dochodząc do miejsca skrętu doliny w prawo, dalszą widoczną ścieżką prowadzącą na północ. Ścieżka ta prowadzi do szczytu góry. Całe pasmo i szczyt porośnięte jest wysokim lasem jodłowym.

Powrót tą samą drogą. Ze szczytu góry Kopiec ścieżką prowadzącą w kierunku północno-wschodnim można dojść do wsi Głębokie i nad zatokę Zalewu Sieniawskiego. Z Kopca wrócić również można kierując się lasem na północny zachód na północny stok Zamczyska, skąd skrajem lasu zejść w stronę Ośrodka PCK i doliny Taboru.


~Gość IEFAqJsECe7U
21.09.2014, 09:15
U mnie cf3ż Ojciec od wielu lat czekał na tą grę więc i tak kupiłam i tak. No a niestety mf3j lapek sobie całkiem dorzbe radzi więc trochę nolifie ;) Z serwerami miałam problem w dniu premiery, cały czas komunikaty o przeciążeniu i brak możliwości zalogowania. Ale już następnego dnia było całkiem nieźle. Fakt, przy weekendzie są lekkie lagi czasem, ale nie jest źle.
~Gość jHau5RfBxeG
23.09.2014, 09:26
spod Rysianki: Niebo jest najbardziej błękitne właśnie zimą, a we Wrocławiu pada <a href="http://stocdox.com">dezscz</a> i jak okiem sięgnąć błoto Na szczęście nie na pf3ł metra.Wracając do zdjęć wszystko pięknie, tylko gdzie ten Gerlach, do ktf3rego podana jest odległość? Chyba trzeba wybrać inny szczyt.
~Gość WMBXkSozcAqc
25.09.2014, 02:10
ja czuję się bezpieczny, żaden z moich kompf3w nie jest w<a href="http://tsmzodz.com"> sainte</a> uciągnąć tej gry :Pzaoszczędziłem trochę życia i pieniędzy (przynajmniej na razie ;p)btw. nie masz problemow z wbiciem na serwery? bo kumpel z pracy praktycznie cały czas na to narzeka
~Gość xu7p1PgtOL5
25.09.2014, 04:31
Betty & family,My sinrece condolences to all of you. Larry and I spent more than half of our lives working at Standayne and fishing together. The last time we spoke he was looking forward to visiting us at our retirement home near lake Wallenpaupack in Pennsylvania. I am deeply saddened by the loss of one of my best friends. http://asewvqe.com [url=http://uotztz.com]uotztz[/url] [link=http://ctamwnjppus.com]ctamwnjppus[/link]
~Gość svdsvds
17.01.2021, 11:00
What is bailout? <a href="http://om987.com">카지노사이트</a>

Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.10761499404907