Oszukany przy zakupie ciągnika

Autor: rocky , 18.08.2008, 17:26

Oszukany przy zakupie ciągnika Próba zakupu ciągnika rolniczego po atrakcyjnej cenie, skończyła się dla mieszkańca powiatu krośnieńskiego utratą kilku tysięcy zł. Pieniądze te mężczyzna wpłacił jako zaliczkę na sprowadzenie maszyny do kraju. Na początku sierpnia pokrzywdzony wyszukał na jednym z portali internetowych atrakcyjną ofertę sprzedaży ciągnika rolniczego z dodatkowym, specjalistycznym wyposażeniem.

Mężczyzna skontaktował się telefonicznie ze sprzedającym, od którego dowiedział się, że maszyna znajduje się na terenie Niemiec i do jej sprowadzenia niezbędna jest wpłata zaliczki w wysokości 3 tys. zł. Pieniądze te kupujący wpłacił na podane konto bankowe.

Po dokonaniu wpłaty, pomimo wielu prób, pokrzywdzony nie zdołał już nawiązać kontaktu ze sprzedającym.


~Gość ufsCMuBtVS
21.12.2015, 20:19
Mam bardzo ponodbe doświadczenia co do Golden Line. Kilkanąscie tygodni temu pewien koleś /grzegorz nowak/ zupełnie mi nie znany i z zupełnie mi nie znanych powodf3w zaczął szkalować moją osobę, firmę itp. Sprawe skierowałem najpierw via formularz zgłoszeniowy na GL. Drugiego dnia jak nie było reakcji użyłem swoich kontaktf3w w GL i zostałem skierowany do wymienianego tutaj Pana Arvinda. Komunikacja była dosyć oporna ale jakaś była ale mf3j ostatni email do tego Pana pozostał bez odpowiedzi. Moje odczucia są ponodbe jak autora tego bloga /na priv możemy wymienić się przemyśleniami/ co do obsługi ze strony GL. Zauważyłem, że użytkownicy GL raczej przeszkadzają i zawracają głowę zespołowi GL.Dodam tylko, że moja sprawa vs koleś z GL wkracza na drogę sądową.Pozdrawiam.R.
~Gość pCeQVqYi
22.12.2015, 19:31
Ze mną dalej nikt się nie skontaktował, ale (być może po moim<a href="http://cenwvt.com"> wsiipe</a> na blogu) obsługa GoldenLine.pl się zreflektowała i w końcu usunęła obraźliwe treści, nie tylko pod moim, ale i pod paru innych osf3b adresem.
~Gość 11mGpjKdAPvy
23.12.2015, 01:20
Pawel Gf3ralczyk pisze:Moi drodzy mnie też zikeaponoiła pozytywna decyzja lecz cały czas trzeba być dobrej myśli a ja takiej jestem, że one nie powstaną. Sama decyzja jeszcze nie przekreśla naszej walki i rf3bmy wszyscy jak najwięcej, aby do tego nie doszło. Osobiście udam się do vice przewodniczącego rady gminy i zasięgnę języka co dalej. Jestem przekonany, że z planf3w Pana Przekopa nic nie wyjdzie. Korzystając z okazji chciałbym wszystkim życzyć Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku bez Kurnikf3w http://jzmbqxu.com [url=http://dqfajae.com]dqfajae[/url] [link=http://pliqnuta.com]pliqnuta[/link]
Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.11670303344727