Wypadek na trasie Rymanów - Klimkówka

Autor: ccc , 22.09.2008, 15:08

Wypadek na trasie Rymanów - Klimkówka O tym, że wyprzedzanie jest jednym z najtrudniejszych manewrów na drodze, przekonała się 43-letnia mieszkanka gminy Rymanów. Wczoraj ok. godz. 12.30 na prostym odcinku drogi krajowej nr 28 pomiędzy Klimkówką a Rymanowem, jadąca hondą concerto kobieta rozpoczęła wyprzedzanie alfy romeo Będąc już na lewym pasie ruchu 43-latka straciła panowanie nad hondą i uderzyła w bok alfy. Obydwa auta zjechały z jezdni i wpadły do przydrożnego rowu. Pomimo znacznej prędkości samochodów, w tym groźnie wyglądającym wypadku jedynie lekkich obrażeń ciała doznała kobieta kierująca hondą.

Wszyscy kierujący samochodami byli trzeźwi, a ranne kobiety zostały przewiezione do krośnieńskiego szpitala.


Źródło: Podkarpacka Policja.


~Gość UfbmTYv8w
21.12.2015, 17:52
MaustWyprzedzenie innego krecowiy nie jest tak oczywiste i proste jak wydaje się nam oglądającym wyścig na ekranie telewizora. I nie jest to wyłącznie kwestia samochodu, jego szybkości i ustawienia. Manewry wyprzedzania, czy też odwrotnie odpierania ataku zależą w 70% od krecowiy jego umiejętności i refleksu.Robert jest dobry. Zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem bardzo dobry . Fakt, że jego bolid nie dorf3wnuje Maclarenowi cz RedBullowi nie oznacza, że można go wyprzedzić ot tak hop-siup. Inny przykład: Massa i Algersuari. Dwa rf3żne światy. I co? Brazylijczyk wlekł się za nim 40 okrążeń. Wniosek? Hamilton racji nie ma .. i ma.
~Gość UHwRRR2SNQ
22.12.2015, 19:28
Drogi Janie, chyba nie czytałeś, że nie wylatuję znikąd z synem? Tylko stoję i<a href="http://ttiguuffdo.com"> cazkem</a>. Na Trockiej, na przejściu przy Pratulińskiej (obok kwiaciarni, nie obok piekarni), nie da się wylecieć zza autobusu, także nie ma co się bulwersować i wyżywać na przypadkowych internautach. Nie przeczę, że jest wielu głupich pieszych. Ale ja sobie nie zasłużyłam na takie odzywki. W internecie każdemu wszystko wolno, może chcesz się umf3wić o 7:15 rano, jak idę z synem do szkoły i sprawdzić, czy przechodzimy przepisowo? :) Wracamy około 13:00, jeśli bardziej Ci to odpowiada. Tym razem pozdrawiam tych, na ktf3rych działa odblaskowa kamizelka dziecka lub cierpliwe czekanie pieszych.
~Gość 8axNR5t3i
23.12.2015, 01:17
Po przeczytaniu Twego wpisu prznmopyiały mi się czasy gdzie uczono wszystkich dookoła 12 krokf3w sprzedaży. Ależ to było nudne i irracjonalne , chociaż może źle trafiałem ? Osoby ktf3re mi to w tamtych czasach przedstawiały, były chyba tylko podręcznikowymi wyuczonymi na pamięć pseudo Trenerami . Ni jak się to miało do rzeczywistości i jak przyszło co do pracy w terenie, to dany Trener gubił się w relacji z klientem.Za to w następnej firmie z takowych szkoleń dużo wyniosłem i do dziś często korzystam z tego co się nauczyłem , a głf3wnym takim aspektem jest CEL.W tym momencie dodam trochę prywaty , ale jak wspomniałeś Artur w mailu nie ma z tym problemu, więc ku woli jasności i ogf3lnego zarysu,,,, Moje doświadczenie Ty wiesz ilu letnie, w przeciwieństwie do Ciebie opiera się głf3wnie na płaszczyźnie branży FMCG , będzie tego jakieś 70 % a pozostałe 30% to B2B.Więc mam inny pogląd na niektf3re aspekty sprzedaży od Ciebie , co nie znaczy że lepsze ,,, uczymy się całe życie , ważne by uczyć się od Mistrzf3w.Myślę że jesteś w jakimś stopniu dla mnie takową osobą od ktf3rej można się uczyć , i jest mi miło z tego powodu :)Wracając do sedna ,,, CEL jest dla mnie , dla mojego zespołu ( jeśli mam takowy , zależność firm i stanowisk ),,, Cel jest wyznacznikiem wszystkiego , Twf3j proces jest u mnie nazywany celem. Lecz nie da się tego dosłownie porf3wnać , i utożsamić , myślę że wszystko co zawarłeś w tym wpisie jest po prostu dobrą lekcją planowania, strategii i organizacji. Co jak wspomniałem u mnie przekłada się na CEL. Cele są oczywiście rf3żne , ale najważniejszy jest CEL DNIA bo jak chcesz osiągnąć cel tygodnia, a idąc tą drogą dalej cel miesiąca ,,,, itd. skoro nie potrafisz osiągnąć CELU DNIA ??? I jak wspomniałem wszystko co w skrf3cie wymieniłeś od A do G dla mnie jest takowym celem, i indywidualnym celem i celem ktf3ry wymagam od swego zespołu. Oczy
Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.11472415924072