Policja skonfiskowała narkotyki na ”osiemnastce”

Autor: rocky , 28.10.2008, 13:26

Policja skonfiskowała narkotyki na ”osiemnastce” W minioną sobotę wieczorem, dyżurny krośnieńskiej Policji odebrał anonimowe zgłoszenie o rozprowadzaniu narkotyków na imprezie urodzinowej, zorganizowanej przez młodzież w wynajętym lokalu na terenie Krosna. Informacja była na tyle wiarygodna, że podjęto decyzję o niezwłocznej interw W lokalu policjanci przeszukali wszystkich 35 uczestników imprezy. Przy jednym z nich, niespełna 18-letnim mieszkańcu Krosna, znaleziono dwa tzw. woreczki strunowe, jeden z suszem roślinnym, drugi z białym proszkiem.

Łącznie zabezpieczono ok. 8 g marihuany i ok. 2 g amfetaminy.

W pobliżu miejsca imprezy policjanci zatrzymali innego uczestnika prywatki, 25-letniego krośnianina, który kierował samochodem będąc najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających.

Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na alkomacie i nie zgodził się na użycie wobec niego testera do wykrywania narkotyków. Z tego powodu w szpitalu pobrano mu krew do badań, zatrzymując jednocześnie prawo jazdy. Samochód, którym kierował 25-latek został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

[b]podkarpacka.policja.gov.pl[/b]


Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.19871211051941