Pijany kuracjusz groził pistoletem na kulki

Autor: GRZ , 31.10.2008, 11:19

Pijany kuracjusz groził pistoletem na kulki W miniony wtorek (28 bm.) ok. godz. 18, policjanci z miejscowego posterunku zostali wezwani na interwencje do jednego z sanatoriów w Iwoniczu Zdroju. Według zgłoszenia pijany kuracjusz groził pistoletem dwóm kobietom, znajdującym się na korytarzu przed gabinetem lekarskim. Na miejscu obie panie kobiety oświadczyły, że w obecności innych kuracjuszy oczekujących na przyjęcie przez lekarza, Krzysztof F. wymierzył broń w ich kierunku, przeładował, po czym w wulgarny sposób stwierdził, że je załatwi i zrobi tutaj porządek. Mężczyzna nie wyjaśnił jednak, jaki porządek miał na myśli.

Zaraz po incydencie Krzysztof F. uspokoił się i próbował przeprosić obie zdenerwowane panie ale przeprosiny nie zostały przyjęte.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości, w organizmie 47-letniego Krzysztofa F., mieszkańca województwa świętokrzyskiego stwierdzono ok. 2,8 promila alkoholu. Mężczyzna istotnie miał przy sobie pistolet na plastikowe kulki, przypominający prawdziwy, który dobrowolnie oddał policjantom.

źródło: podkarpacka.policja.gov.pl


Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.10896682739258