Zatrzymano sprawcę kradzieży laptopa

Autor: rocky , 5.11.2008, 21:56

Zatrzymano sprawcę kradzieży laptopa Na rozprawę w postępowaniu przyśpieszonym oczekuje w policyjnym areszcie 48-letni bezdomny, który wczoraj z domu prywatnego w Krośnie usiłował ukraść laptopa. Komputer odebrali mężczyźnie domownicy, a chwilę później zatrzymali go policjanci. Wczoraj, kilkanaście minut przed 17, mieszkanka jednego z domów przy ul. Decowskiego zauważyła wychodzącego z budynku mężczyznę, który miał ukryty pod kurtką jakiś przedmiot.

Kobieta stanowczo zażądała wyjaśnień. Jak się okazało, nieznajomy ukrywał laptopa, którego przed chwilą ukradł jednemu z domowników, wykorzystując otwarte drzwi wejściowe.

Krośnianka siłą odebrała mężczyźnie komputer, o próbie kradzieży powiadomiła Policję i wskazała drogę ucieczki złodzieja.

Przybyły na miejsce patrol zatrzymał go w rejonie pobliskiej szkoły. Mężczyzna topił tam smutki po nieudanej kradzieży w alkoholu. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że jest to 48-letni Edward P. bez stałego miejsca zamieszkania. Badanie na alcomacie wykazało w jego organizmie blisko 2,8 promila alkoholu.

źródło:podkarpacka.policja.gov.pl


Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.017918109893799