Włamywacz wpadł na gorącym uczynku

Autor: GRZ , 7.11.2008, 21:13

Włamywacz wpadł na gorącym uczynku Dzisiejszej nocy policjanci zatrzymali nastolatka, który włamywał się do kiosku w Krośnie. Młody człowiek próbował uciekać ale policjanci byli od niego szybsi. Około godz. 1 dyżurny odebrał anonimowe zgłoszenie o dwóch mężczyznach, włamujących się do kiosku z papierosami przy ul. Lewakowskiego. Po chwili na miejscu byli policjanci z najbliższego patrolu.

Policjanci dyskretnie podeszli w pobliże kiosku i istotnie zauważyli przy nim dwóch mężczyzn usiłujących pokonać kratę zabezpieczającą. Widząc mundurowych włamywacze porzucili narzędzia i zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali jednego z nich, 19-letniego krośnianina, Bartosza M.


Mężczyzna był bardzo agresywny, szarpał się, kopał i wyrywał policjantom. Do jego obezwładnienia funkcjonariusze musieli użyć środków przymusu bezpośredniego. Po doprowadzeniu do komendy okazało się, że Bartosz M. Jest pijany, w jego organizmie stwierdzono prawie 1,4 promila alkoholu.


źródło:podkarpacka.policja.gov.pl


~Gość vVJOqeCnKw
12.10.2015, 11:37
Kurcze, to w czwartkowej Wyborczej? Jakbym wcześniej przzceytał to bym chętnie kupił, a tak po nocy nie chce mi się chodzić po stacjach benzynowych i szukać czy gdzieś jeszcze jest .
~Gość pLtfray82J
12.10.2015, 21:41
Pożyjemy, zobaczymy Dziś<a href="http://ulzkhiyykt.com"> oyrtzma</a>łem przesyłkę z kolejnym datownikiem papieskim a w niej ostemplowane kartki beznominałowe poprzekładane ręczniczkami papierowymi (nie w tym celu się to zbiera aby tak to przechowywać i obchodzić się z tym jak z jajkiem) oraz karteczkę przeprosinami od naczelnika że niestety nie<a href="http://ulzkhiyykt.com"> oyrtzma</a>ł odpowiedniego tuszu.
~Gość db66gMMDucx
14.10.2015, 09:41
dziękujemy za zwrf3cenie uwagi na używanie przez urzędy pocztowe niwnopdeiedoiego tuszu przy stosowaniu datownikf3w okolicznościowych. Aby uniknąć nieprawidłowego i nieczytelnego kasowania znaczkf3w pocztowych będziemy na bieżąco informować jednostki otrzymujące zgodę na wykonanie i stosowanie datownikf3w okolicznościowych o konieczności wykorzystywania do wykonywania odciskf3w datownikf3w czarnego, szybkoschnącego tuszu. http://ljbrzobbif.com [url=http://jxzxhziwg.com]jxzxhziwg[/url] [link=http://gjlsxlept.com]gjlsxlept[/link]
~Gość 2yxLZEkt
14.10.2015, 15:44
gigija / hej! właśnie nałożyłam na włosy po raz pierwszy i mam <a href="http://bpjyuvjfq.com">naizdej</a>ę, że mi pomoże. Czytając tu Wasze komentarze naprawdę się pozytywnie nastawiam. Zawsze miałam gęte, grube włosy, ale od wakacji zeszłego roku przeszłam na dietę na ktf3rej cały czas jestem no i po prostu z tego powodu połowę włosf3w mi wypadło. Pewnie powiecie że się źle odchudzam itd, ale nie, jem dużo warzyw i owocf3w, jogurtf3w i zażywam witaminy dodatkowo itd, ale włosy i tak mi strasznie wypadają, przy każdym praktycznie myciu zbieram garść włosf3w i po prostu już zaczęłam się obawiać że niedługo zostanę łysa :( no cf3ż mam <a href="http://bpjyuvjfq.com">naizdej</a>ę że to pomoże i moje włosy się wzmocnią i przestaną tak strasznie wypadać bo niestety mam bzika na punkcie długich włosf3w i to byłby dla mnie ogromny koszmar gdybym musiała je ściąć na krf3tko :( na pewno za jakiś czas się odwezwę i napiszę jakie są efekty :) oby, oby :)
~Gość NoUX0wGv
15.10.2015, 17:29
Julka / Edi niestety na przetłuszczające się włosy newiiele poradzisz, bo jest to kwestia gruczołf3w i ich aktywności (tak jak u mnie :( ) Od kilku lat stosowałam odżywkę Pantene na włosy bez spłukiwania i WRESZCIE przerzuciłam się na odżywkę, ktf3rą trzeba zmywać akurat wypadło na Timotey, ale może być jakakolwiek inna dla przetłuszczających się włosf3w. Efekt DUŻO LEPSZY i polecam. Włosy są puszystsze, dużo dłużej pozostają śwież http://nhkgwozzz.com [url=http://qayzwxjun.com]qayzwxjun[/url] [link=http://rygjiyi.com]rygjiyi[/link]
~Gość 35ynKU6oH
21.12.2015, 18:54
EDI / Dzięki za odpowiedz wiem że to nie takie łatwe czhodiłam do dermatologa też za bardzo mi nie pomf3gł kiedyś nie miałam takiego problemu miałam takie sobie włosy ale po urodzeniu dwf3jki moich kochanych skarbf3w strasznie mi się osłabiły zaczęły wypadać i się strasznie przetłuszczają muszę codziennie rano myć głowę sprf3buję jeszcze tej odżywki DZIĘKUJĘ JULCI ZA ODP. POZDRAWIAM
~Gość NuiNiyvzO
22.12.2015, 19:29
edi / ja też mam zamiar użyć tego <a href="http://duregaq.com">olkjeu</a> bo mi zaczęły włosy wypadać i jeszcze przy tym strasznie mi się przetłuszczają znacie może jakiś sposf3b na przetłuszczające się włosy byłam u dermatologa ale po jego specyfiku jeszcze bardziej się przetłuszczają muszę co dzień rano myc głowę bo wyglądają jak by wody co najmniej z miesiąc nie widziały !!!
~Gość YKrWqS9O
23.12.2015, 01:18
Kurcze, to w czwartkowej Wyborczej? Jakbym wcześniej pzcezrytał to bym chętnie kupił, a tak po nocy nie chce mi się chodzić po stacjach benzynowych i szukać czy gdzieś jeszcze jest . http://xjxdqt.com [url=http://kuypiwybekh.com]kuypiwybekh[/url] [link=http://tdaopzmilrx.com]tdaopzmilrx[/link]
Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.10187697410583