Groził, że skoczy z komina przy ul.Popiełuszki w Krośnie

Autor: ccc , 20.11.2008, 22:41

Wczoraj, kilkanaście minut przed godz. 19 Policja został powiadomiona o mężczyźnie, który wszedł na szczyt 20-metrowego, metalowego komina kotłowni obok bloku Dyżurny skierował na miejsce policjantów, jednostkę Straży Pożarnej oraz pogotowie ratunkowe. Do działań włączył się również policyjny negocjator.

Po kilkunastu minutach wspólnymi siłami udało się nakłonić desperata aby zszedł niżej i wówczas został obezwładniony przez jednego z funkcjonariuszy.

Karetka pogotowia przewiozła 21-latka do krośnieńskiego szpitala. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu oraz najprawdopodobniej – środków psychotropowych. W gabinecie lekarskim desperat wpadł nagle w furię i niespodziewanie rozbił głową szybę w gablocie.

źródło: podkarpacka.policja.gov.pl


~Gość 5TARN19u4vS
21.12.2015, 19:00
a ona tylko kopiować umie.PS. A prpoos meczu, pytam znajomego z Wrocławia, jaki będzie wynik. On na to, że 1410:0 dla Polski. Co to się porobiło. Taka przyjaźn miała być przeciez. Tak nas do Unii ciągnęli, tak kochali, profesury nadawali i w ogf3le. A tu doszło do tego, że kibole będą Bogurodzicę śpiewać zamiast hymnu...
~Gość 9LG5JcOmxYp
22.12.2015, 19:29
Twf3j najnowszy esej od <a href="http://lvnstacf.com">docnrbzyono</a>ści Prus, a szczegf3lnie Bismarcka, wobec Polakf3w to prawdziwe arcydzieło. Mf3wię poważnie. Najbardziej podobał mi się fragment o inicjatywie ochrony języka niemieckiego z powodu masowej polonizacji wschodniej części Prus (niesłusznie przez takich osobnikf3w jak ja nazywanej Wielkopolską). Wyjaśnienie, że akcja skupowania polskiej ziemi w celu ratowania podupadłych gospodarstw niemieckich z pewnością przekona nawet najbardziej zagorzały polski element narodowo-nacjonalistyczny, że Hakata działała wyłącznie z pobudek humanitarnych. Masz talent i myślę, że zajdziesz wysoko. Dr Joseph Goebbels to przy tobie przedszkole. Chapeaux bas!
~Gość 6ihPZka0
23.12.2015, 01:18
chrzanisz już chłopie głupoty bez wstydu i to na okrągło... Tak było jest i będzie. W każdej spiware, przeszłej, teraźniejszej i przyszłej. Fajans zakichany jesteś i tyle! http://qirwfgo.com [url=http://qezzlnhhx.com]qezzlnhhx[/url] [link=http://skjgdjh.com]skjgdjh[/link]
Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.10874390602112