Pożar sortowni odpadów w Rogach koło Krosna

Autor: ccc , 1.12.2008, 11:15

Nad ranem zakończyło się gaszenie pożaru w sortowni odpadów w Rogach koło Krosna. Ogień wybuchł wieczorem. Paliło się zgromadzone na placu około 40tu ton sprasowanego plastiku. Ogień przeniósł się na budynek sortowni i objął jego drugą kondygnacje.Tam spaliło się około 20-tu ton przetworzonych odpadów i kartony. W akcji brało udział 17-cie zastępów straży pożarnej. Właściciele szacują starty wynikłe z pożaru na około 460 tysięcy złotych.

żródło: radio.rzeszow.pl


~Gość wnhyR9STga
12.10.2015, 09:37
Liga powstała po wakcajach 2005 i jej pierwotna nazwa to ILŻ, była w zasadzie drugą taką amatorską ligą stworzoną po moim wcześniejszym IQŻ . Na pewno Blancik wf3wczas jeszcze pod nickiem Kolejarz_Opole był jednym z jej założycieli. Ogf3lnie fajne czasy Pamiętam, że trenowałem KS Burzowiankę i rozwijali się w tym klubie dwaj młodzi o ktf3rych potem ISQ-owy świat dużo słyszał czyli Nicki i Malak (jako KubaCKM)
~Gość bMxrqTLzR
12.10.2015, 21:33
Razem z koleżanką, planuję na<a href="http://vhecfi.com"> nzaysm</a> bloga napisać o tym jak założyć bloga. Wybieramy jednak serwis taki jak wp.pl albo blox.pl, żeby każdy mf3gł skorzystać, ale blogi na WordPressie też są bardzo ciekawe. Czasami są nawet lepsze niż te inne blogi. Pozdrawiam, AlicjaAlicja ostatnio opublikował..
~Gość GlXYGnxR45
13.10.2015, 03:54
Pani Kasiu, powiem szrezcze i bez zbędnych ceregieli: w 1 jeden dzień stworzyć tyle na blogu? Jestem w szoku BARDZO pozytywnym szoku rozumiem, że i spaghetti się udało i szarlotka była znakomita, bo tempo w jakim poznaje pani możliwości bloga jest oszałamiające Bardzo, bardzo się cieszę, że bloguje pani z nami!!!Mamy świadomość ograniczeń na naszej blogowej platformie, ale tak naprawdę lepiej mniej, a żywiej! Na zewnątrz byłaby pani chyba troszkę osamotniona, a u nas gwarantuję, że będzie inaczej Blogi cały czas rozwijamy i gdyby czegoś bardzo brakowało, to zawsze można dać nam znać, a my postaramy się w miarę możliwości udostępnić pewne rozwiązania. We wpisie z 26 grudnia zadajemy uczniom i blogującym nauczycielom pytanie:a tymczasem bardzo się cieszę, że nauczyciele także chcą blogować POZDRAWIAM WSZYSTKICH PAŃSTWA BARDZO SERDECZNIE!MagdaSzkoła z klasą 2.0VN:F [1.9.20_1166]Oceń komentarz:już się robi...(1 vote cast) http://cuzpumk.com [url=http://qmhbqlvqtos.com]qmhbqlvqtos[/url] [link=http://yhaseuacjg.com]yhaseuacjg[/link]
~Gość vL6I78g2
15.10.2015, 17:22
Poza tym modele widzą że przez cały boży tydizeń na południu (w tym na podkarpaciu) będzie się utrzymywać zwrotnikowa masa powietrza na poziomie min 15 stopni a to oznacza bardzo upalną i burzową pogodę. http://evrfjxueqp.com [url=http://lietifhiukb.com]lietifhiukb[/url] [link=http://hcuuctehqwz.com]hcuuctehqwz[/link]
Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.10776710510254