Dwóch nastolatków z narkotykami w Iwoniczu

Autor: ccc , 4.12.2008, 14:22

Dwóch nastolatków z narkotykami w Iwoniczu Wczoraj wieczorem wychowawca jednego z internatów w Iwoniczu powiadomił Policję, że dwaj przebywający w tej placówce 17-letni mieszkańcy powiatu brzozowskiego są najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających. Byli zamroczeni chociaż nie czuć było od nich alkoholu. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili, że wygląd i zachowanie jednego z nastolatków wyraźnie wskazuje na możliwość odurzenia się narkotykami. Chłopiec miał mocno rozszerzone źrenice, był ospały, mówił powoli i niewyraźnie. Przyznał, że wracając do internatu wypalił sporą dawkę marihuany i wydał szklaną lufkę, z której przy tym korzystał.

Stan jego kolegi był znacznie lepszy. Policjanci znaleźli przy nim foliowy woreczek z resztką roślinnego suszu. Użyty tester wykazał, że jest to marihuana.

Obaj wychowankowie zostali przewiezieni do komendy w Krośnie i osadzeni w areszcie. Kiedy odzyskają pełną świadomość będą mieli okazję wyjaśnić wszystkie okoliczności nabycia i przyjmowania narkotyków.

źródło:podkarpacka.policja.gov.pl


~Gość MARIUSZ
3.12.2010, 11:44
BRAWCO
~Gość QfgZkOjV7
21.12.2015, 19:06
123 nieprawidłowo ocneia sytuacje na płaszczyźnie wf3jt dyrektor. Pani dyrektor nie potrafiła, stojąc na czele grona pedagogicznego przekazać odpowiednio intencji wf3jta. Słuchając uważnie wypowiedzi wf3jta utrwalonych na Youtube można wielokrotnie usłyszeć stwierdzenia, że pani dyrektor zgadzała się z decyzją wf3jta na spotkaniach w gminie. Czy w wypadku konfliktu o jakim mf3wi 123 pani dyrektor pracowałaby nadal w szkole? Czy dostałaby wychowawstwo klasy?
~Gość JX9KXIWneHme
22.12.2015, 19:29
Kilka uwag i wyjaśnień do powyższej dyskusji:1. Decydującą i wiążącą rolę w prf3bach<a href="http://nsceufph.com"> unizroetwa</a> zespołu szkf3ł miały negatywne opinie Kuratora Oświaty. To bardzo pouczająca lektura.2. Nikt nie przedstawił stosownych obliczeń wykazujących ewentualne oszczędności. Łatwo zauważyć, że można by zaoszczędzić na jednym etacie dyrektorskim , dwf3ch etatach administracyjnych i jednym etacie konserwatora. W przypadku dalszego odpływu ucznif3w będą potrzebne redukcje etatf3w nauczycielskich.3. Niestety od kilku lat wf3jt oszczędzał jedynie na etatach nauczycielskich drastyczne ograniczenia na świetlicy miały być wedle pomysłu pana Adama Ś. zastąpione tzw. godzinami karcianymi, ktf3re według ustawodawcy są przecież przeznaczone na zindywidualizowane zajęcia rozwijające dla ucznif3w o szczegf3lnych potrzebach edukacyjnych.4. Pomimo wielu prf3śb władze nie potrafiły uregulować dowozf3w uczniowskich brak opieki.5. Zlikwidowano dwie duże pracownie, co jeszcze bardziej pogarsza warunki kształcenia.6. Zatem myślę, że szanowni dyskutanci zrozumieją sens obaw i protestf3w rodzicf3w oni po prostu walczą o godne warunki kształcenia ich dzieci. Ja im się nie dziwię, że nie mają zaufania do tak nieudolnych i nierozsądnych działań organu prowadzącego szkołę.7. Nie prawdą jest, że wszyscy nauczyciele zachowali pracę lub warunki pracy. Troje odeszło na emeryturę, troje straciło pracę oraz dwoje dostało propozycję nie do odrzucenia zmiany warunkf3w zatrudnienia. Jak to się ma do uchwały rady i solennych zapewnień wf3jta, nie muszę tłumaczyć.8. Myślę, że w świetle w/w faktf3w reakcje i protesty nauczycieli mają swoje głębokie uzasadnienie.10. Tym bardziej, że w trakcie ostatnich wyborf3w samorządowych nauczyciele parzęczewskiej podstawf3wki nie wykazali się odpowiednią postawą obywatelską i niestety nie przysporzyli głosf3w dla urzędujących władz. Natom
Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.11051893234253