Pijany w rowie we Wrocance w gminie Miejsce Piastowe

Autor: rocky , 6.12.2008, 13:12

Wczoraj, ok. godz. 17.40 Policja została powiadomiona o fiacie 126p, leżącym w rowie we Wrocance w gminie Miejsce Piastowe. Skierowani na miejsce policjanci ruchu drogowego zastali przy aucie kompletnie pijanego właściciela, 68-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego.
Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna kierując należącym do niego maluchem zjechał na lewą stronę drogi, wpadł do rowu i uderzył w betonowy przepust. Przód samochodu został poważnie uszkodzony, a 68-latek doznał urazu twarzy. Był tak pijany, że policjanci nie mogli się nim porozumieć.

Mężczyzna nie miał przy sobie prawa jazdy, nie potrafił utrzymać równowagi i nie był w stanie wydmuchać odpowiedniej ilości powietrza do alcosensora. Został przewieziony do krośnieńskiego szpitala i tam pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu, a rozbity samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

źródło: podkarpacka.policja.gov.pl


~Gość JrQRg3RAP
21.12.2015, 18:56
Aw, this was a really nice post. In idea I would like to put in wrnitig like this additionally – taking time and actual effort to make a very good article.Best regards Alex
~Gość i7NPNFKl
23.12.2015, 01:19
I wish to point out my passion for your kind-heartedness in sourppt of those people that have the need for assistance with this one topic. Your real commitment to getting the message all around had been really important and has usually empowered workers just like me to get to their pursuits. Your entire insightful key points means a whole lot a person like me and far more to my peers. Warm regards; from everyone of us. http://dkttrbhegif.com [url=http://rmzjwxy.com]rmzjwxy[/url] [link=http://kmnsrgu.com]kmnsrgu[/link]
Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.10564494132996