Wyprawa w Andy

Autor: GRZ , 9.12.2008, 13:37

Wyprawa w Andy Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprasza na wyprawę w „Andy Boliwijskie”. Jest to kolejne spotkanie z serii „Krośnieńskie spotkania z podróżnikami”. Małgorzata Dul - przewodnik beskidzki. Wędruje po górach: od Beskidów Wschodnich po Alpy. Wyprawa do Boliwii była jej pierwszą wyprawą w wysokie góry egzotyczne. Stanisław Proszak - przewodnik beskidzki, taternik. Wędruje i wspina się po w wielu rejonach górskich Europy. Od kilkunastu lat organizuje i uczestniczy w wyprawach w góry wysokie (Himalaje, Andy, Pamir). Góry były i są ich wielką pasją.

Zapraszamy na wspólną wędrówkę po bardzo kolorowej Boliwii i "Tybecie Ameryki Południowej" 15 grudnia (poniedziałek) o godzinie 18.00 w Piwnicy PodCieniami, Rynek 5 w Krośnie.


Projekt realizowany przy pomocy finansowej Miasta Krosna.

źródło: krosno.pl


~Gość 1yQDatz05Il
21.12.2015, 18:09
Mozna jeszcze dodac obcene zbiorowe oszustwo TFI odnosnie wycen ich jednostek udzialowych bo jest niemozliwym spadek wartosci jednostki od szczytu rzedu 50% w funduszach 2/3 akcyjnych.Obawiam sie ze Polacy to nie Niemcy i nie beda czekac z realizacja straty na powierzonym TFI kapitale.
Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.12873506546021