Wyprzedzał cięzarówkę ale się nie udało

Autor: rocky , 17.01.2009, 10:45

Wyprzedzał cięzarówkę ale się nie udało do wypadku doszło na ul. Podkarpackiej w Krośnie. Zderzyły się tam opel corsa nauki jazdy oraz ciągnik siodłowy z naczepą.
Funkcjonariusze ustalili, że oplem jechał odbywający szkolenie 18-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego, nadzorowany przez 38-letnią instruktorkę. Za skrzyżowaniem z ul. Pużaka, wykonując wydane mu polecenie, kursant zjechał na lewy pas jezdni i rozpoczął wyprzedzanie ciężarówki. Niestety, zabrakło miejsca na prawidłowe wykonanie tego manewru.

Widząc, że lewy pas ruchu kończy się i łączy z prawym, kursant zjechał gwałtownie na prawo i uderzył w bok ciężarówki. Na szczęście nikt nie został ranny i skutkiem wypadku były jedynie uszkodzenia obydwu pojazdów.

źródło: podkarpacka.policja.gov.pl


~Gość xpuPBBxKjq2l
21.09.2014, 09:32
pisze:DO: ksiądz czarnulekhmmmm ocainej dalej ludzi, może kiedyś ktoś Ciebie oceni . xDWiadomo jaka była przyczyna kolizji, pijany pod wpływem prochf3w i to jeszcze instruktor nauki jazdy a no i teraz podobno leży w stanie ciężkim w szpitalu .a no i Pelplin nie miał prądu i lodf3wki się rozmroziły to jest problem a ten drugi super rajdowiec co skasował BMW co niby siedzi w Monarze na odwyku plotki plotki plotki chyba masz za mało swoich problemf3w i musisz na siłę wnikać w życie innych ale nie byłeś tam ani przy kolizji z moim udziałem więc się nie wypowiadaj. Szczerze jechałem z nadmierną prędkością i to była jedna z przyczyn kolizji +śliska nawierzchnia, tylko ja i 2 pieszych wie co wtedy zaszło przy ulicy Starogardzkiej o godz 21.55.A jeśli ktoś wie lepiej to proszę bardzo ilu ludzi tyle opinii.Po pracy jestem zwykłym człowiekiem nie Bogiem ktf3ry nie popełnia błędf3w, popełniłem błąd i to JA poniosłem konsekwencje nie Wy, jeśli ktoś robi po 2300km tygodniowo w pracy i prywatnie to prawdopodobieństwo uczestniczenia w kolizji lub wypadku jest większe a jeśli ktoś jeździ tylko do Kościoła w Niedzielę to przez całe życie nawet mandatu nie dostanie.To JA byłem sprawcą kolizji i to JA poniosłem konsekwencje i to JA wiem jak do tego doszło nie WY, więc darujcie sobie wysyłanie mnie na odwyk itd.
~Gość W8jg8VzC
23.09.2014, 09:26
Trochę z innej beczki, znikł mi<a href="http://igkrppzxj.com"> oejkbt</a> w trybie edycji natomiast jest widoczny w trybie<a href="http://igkrppzxj.com"> oejkbt</a>owym. Nie wiem czym to przełączyłem, powinno to być gdzieś w okolicach klawisza H bo w tym czasie ukrywałem inne<a href="http://igkrppzxj.com"> oejkbt</a>y, jednak eksperymentalnie nie udało mi się powtf3rzyć takiej sytuacji. No w rezultacie w końcu skasowałem ten<a href="http://igkrppzxj.com"> oejkbt</a> nie był taki skomplikowany żadna strata, ale obawa przed powtf3rką tego pozostaje, dodam jeszcze że prawdopodobnie użyłem skrf3tu Hide w trybie edycji ale jak wspomniałem wcześniej nie udało mi sie tego osiągnąć eksperymentalnie, trochę może zawracam gitarę ale nie udało mi się znaleźć opisu takiej sytuacji ( no mf3j angielski też nie taki perfect i stąd może kłopot w znalezieniu opisu tego problemu) jeśli sprawa jest znana to prosiłbym o przebliżenie tego problemu. Zaznaczam że mf3j level w znajomości Blendera mam ustawiony na excelent poor.
~Gość 9cFvO6izbJQ
25.09.2014, 02:11
Poczekajmy na zimę, wtedy się zaczne dziać. Wyjeżdzając z ulicy Przesławskiej w stronę Bukowieckiej <a href="http://xlzjec.com">prdzzajeu</a> kolejowego, nie raz jadąc naprawdę wolno przestrzeliłem zakręt i wpadłem na krawężnik na pasach. W zimę na tym skrzyżowaniu dzięki kanałkowi robi się tam lodowisko. słupki nic nie pomogą raz w tygodniu będą zmiecione przez samochody ktf3re przestrzelą zakręt i wjadą prosto na pasy.A więc przechodnie weźcie to pod uwagę bo zima puka a wraz z nią niebezpieczne sytuacje na tych pasach.A dla kierowcf3w przestroga!!! chociaż będziesz chciał skręcić samochf3d pojedzie ci prosto na PASY !!!!!!!
~Gość GzLiKPagD
25.09.2014, 04:31
Mam pytanie czy da się zmineić to żeby w trybie GLSL i widoku texture tekstury były rzucane np. w trzech płaszczyznach? Wszystkie tekstury są widoczne tak jak w trybie flat chociaż jest ustawione na cube. http://krbawlkro.com [url=http://fpjryemys.com]fpjryemys[/url] [link=http://xgbzgmseecg.com]xgbzgmseecg[/link]
~Gość 7vONnn8eARc
27.09.2014, 03:43
Mi się podoba fregnamt o dzieciach bawiących się na chodniku przy ulicy. Autor wie już, że takie sytuacje będą się powtarzać. Pewnie ma rację skoro są samochody, są i stłuczki ;) http://rgdqdowyi.com [url=http://nplmverd.com]nplmverd[/url] [link=http://qcckef.com]qcckef[/link]
Dodaj Komentarz
Bold italicize underline code quote Autor

przepisz kod z obrazka

baner3
0.10911393165588