3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 12.08.2018, 08:42
​Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w sobotę wieczorem na drodze krajowej nr 19 w pobliżu miejscowości Ploski (Podlaskie). Według wstępnych informacji policji mogły one przebiegać przez jezdnię.
Autor: ~Gość x
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 12.08.2018, 09:54
​Pożar kamienicy przy ulicy Gliwickiej w centrum Katowic. Rano w ogniu stanęły dach i poddasze.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 12.08.2018, 00:01
Sztafeta kobiet 4x400 m wynikiem 3.26,59 zdobyła złoty medal lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Berlinie. Polki biegły w składzie: Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz i Justyna Święty-Ersetic.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 11.08.2018, 23:35
16-latek trafił do szpitala w Grodzisku Mazowieckim po zatruciu dopalaczami. Sygnał o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 11.08.2018, 22:35
Adam Kszczot (RKS Łódź) swym najlepszym wynikiem w sezonie 1.44,59 zdobył w biegu na 800 m złoty medal mistrzostw Europy w Berlinie. Czwarty był Michał Rozmys (UKS Barnim Goleniów) - 1.45,32, a piąty Mateusz Borkowski (RKS Łódź) - 1.45,42. Obaj poprawili rekordy życiowe.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 11.08.2018, 22:16
Justyna Święty-Ersetic wywalczyła złoty medal lekkoatletycznych mistrzostw Europy! Polska reprezentantka została mistrzynią w biegu na 400 metrów.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 11.08.2018, 18:29
Łotysz Nikołaj Griazin okazał się bezkonkurencyjny w 27. Rajdzie Rzeszowskim. Kierowca startujący na co dzień w Mistrzostwach Europy FIA wygrał 8 z 11 odcinków specjalnych i zwyciężył z ponad minutową przewagą. W rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski triumfowali za to Grzegorz Grzyb i Bogusław Browiński, a to dlatego że Griazin nie zgłosił się do rywalizacji w tym cyklu. Na najniższym stopniu podium walkę na podkarpackich trasach zakończyli Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 11.08.2018, 20:40
Dla północnych części województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego wydano alerty pierwszego stopnia przed silnym wiatrem. Ostrzeżenia pierwszego stopnia przed intensywnymi deszczami i burzami wciąż obowiązują w pięciu województwach na wschodzie Polski - podało IMGW.