2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.06.2018, 19:09
Na oficjalnej konferencji prasowej przed meczem z Kolumbią polscy zawodnicy komplementowali rywala. Sporo czasu poświęcono powracającemu do składu Jamesa Rodrigueza, który "ciągnie kolumbijski wózek".
Autor: ~Gość x
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.06.2018, 18:31
Mateo Kovacić może odejść z Realu Madryt. Chorwacki pomocnik nie jest zadowolony z ilości występów w zespole i chce poszukać klubu, w którym mógłby częściej grać.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.06.2018, 18:28
Douglas Costa, który ożywił grę Brazylii w drugiej połowie grupowego starcia z Kostaryką, doznał urazu uda. Kontuzja prawdopodobnie wykluczy piłkarza z udziału w arcyważnym starciu z Serbią.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.06.2018, 18:17
W sobotę w ramach 2. kolejki fazy grupowej Meksyk pokonał Koreę Południową 2:1, po bramkach Carlosa Veli oraz Javiera Hernandeza. Dla Azjatów gola strzelił Heung-Min Son.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.06.2018, 17:57
Kilka dni temu pojawiła się niespodziewana informacja, jakoby Arkadiusz Milik mógłby odejść z Napoli. Wicemistrzowie Włoch nie zamierzają się go jednak pozbywać.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.06.2018, 17:43
Trener Jose Pekerman na konferencji prasowej wypunktował, co musi zrobić Kolumbia, by w niedzielę pokonać Polskę. Na czele listy jest odzyskanie wiary w siebie i zjednoczenie. Selekcjoner wielokrotnie podkreślał, jak dobrym rywalem są Polacy, a mecz z Senegalem był specyficzny.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.06.2018, 17:32
Przed biało-czerwonymi mecz prawdy na mundialu, podobnie jak przed Kolumbią. Selekcjoner Los Cafeteros Jose Nestor Pekerman zapowiedział na konferencji prasowej, że oba zespoły, choć nie zachwyciły na otwarcie grupowych zmagań, mogą pokazać zupełnie inną twarz w niedzielnym starciu.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.06.2018, 17:09
Michy Batshuayi pojawił się na boisku w 68. minucie meczu z Tunezją. Zawodnik, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Borussii Dortmund był bardzo nieskuteczny w tym spotkaniu.