0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 25.02.2020, 21:42
W 30. minucie Napoli objęło prowadzenie z FC Barceloną w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrz
Autor: ~Gość x
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 25.02.2020, 21:24
19-letni Ben Lederman, kt
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 25.02.2020, 20:32
Jeśli Robert Lewandowski nie zdobędzie bramki do 28. minuty meczu z Chelsea, to straci prowadzenie w klasyfikacji strzelc
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 25.02.2020, 20:03
We wtorek 25 lutego Chelsea zmierzy się na Stamford Bridge w 1/8 finału Ligi Mistrz
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 25.02.2020, 19:52
Producent popularnej gry komputerowej Football Manager 2020 opublikował listę 10 klub
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 25.02.2020, 19:30
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 25.02.2020, 19:02
Jerzy Janowicza wygrał kolejne spotkanie po swoim powrocie do światowego tenisa. Po wygranej z Maximem Janvierem 6:4, 6:4 awansował do III rundy challengera w Pau. Francuz jest klasyfikowany aż o ponad 800 miejsc wyżej od Polaka w rankingu ATP.
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 25.02.2020, 18:44
Jakub Błaszczykowski w niedzielę strzelił fenomenalnego gola z rzutu wolnego dla Wisły Krak