0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 19:26
Czy po fantastycznych mistrzostwach Europy Polacy zaczną bardziej kochać lekkoatletów od piłkarzy? - Dużo zależy od nas, kibiców. Nie powinniśmy zapominać tego worka medali z Berlina. To idealny moment dla PZLA na rozpoczęcie wielkiej kampanii, czyli "mody na lekką". Po Amsterdamie dwa lata temu nie zostało to dobrze poprowadzone. Teraz wszystko w rękach związku. Przed Tokio 2020 chciałbym widzieć na balkonach flagi Polski i biało-czerwone zagłówki w samochodach na ulicach. Jest to do zrobienia - mówi Paweł Sławski, dyrektor agencji marketingu sportowego Arskom.
Autor: ~Gość x
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 18:58
4.45 rano. Michał jest na pokładzie statku na szwajcarskim jeziorze Lago Maggiore. Zaraz start. Myśli tylko o tym, że przed nim 3.8 km pływania,180 km jazdy rowerem i 44 km biegu. Jeszcze nie wie, że za 11 godzin, 26 minut, 5 sekund i 9 000 spalonych kalorii pobije rekord trasy jednego z najbardziej wymagających triathlonów świata Swissman Xtreme. Jak to się udało? Rozmawiamy z Michałem Rajcą.
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 18:49
Polski napastnik w swoim debiucie w Genoi zdobył aż cztery bramki. Włoski klub podziękował mu na facebooku w języku polskim. "Tak Krzysztof Piątek zapisał się na kartach historii naszego klubu! Polak wszedł do drużyny jak huragan" - czytamy.
1 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 11:00
Historyczny wynik - to stwierdzenie w kontekście lekkoatletycznej reprezentacji Polski w poniedziałek padało najczęściej. Biało-czerwoni, którzy na lekkoatletycznych ME w Berlinie zajęli 2. miejsce w klasyfikacji medalowej, wrócili do kraju i wzięli udział w specjalnej konferencji prasowej. Na spotkaniu z działaczami i dziennikarzami nie pojawiła się jednak Anita Włodarczyk. Mistrzyni Europy w rzucie młotem, do kraju wróciła sama i od razu udała się do rodzinnego Rawicza.
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 10:03
Wayne Rooney został bohaterem D.C. United w spotkaniu z Orlando City (3:2). W ostatniej minucie spotkania angielski napastnik popisał się świetnym powrotem, odbiorem piłki i znakomitą asystą.
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 09:00
W poniedziałek Ricardo Sa Pinto najprawdopodobniej zostanie ogłoszony nowym trenerem Legii Warszawa. Portugalczyk ma podpisać 3-letni kontrakt. Mistrzów Polski czekają duże zmiany w sztabie szkoleniowym.
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 08:31
W niedzielę Armand Duplantis zdobył mistrzostwo Europy w skoku o tyczce. 18-letni Szwed uzyskał wynik 6,05 m. Legendarny Siergiej Bubka podobną granicę złamał dopiero w wieku 22 lat.
1 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 07:53
Reprezentantka Izreala, Lonah Chemtai Salpeter, podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Berlinie miała ogromne szanse nam medal w biegu na 5000 metrów. Straciła je przez fatalną pomyłkę.