7 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.06.2018, 21:22
- Mamy szansę pokonać Nigerię, jednak to wcale nie będzie łatwe. W listopadzie poprzedniego roku przegraliśmy z nimi 2:4. Problemem we wtorkowym meczu będzie przeklęta presja - mówi argentyński dziennikarz Jorge Alberto z gazety "El Universo" o meczu Nigeria - Argentyna, które przesądzi o awansie do 1/8 finału MŚ 2018.
Autor: ~Gość x
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.06.2018, 18:55
W meczu Nigeria - Islandia padł wynik korzystny dla Argentyny, która wciąż może awansować do 1/8 finału MŚ 2018. Nigeryjczycy zwyciężyli 2:0, oba gole strzelił Ahmed Musa.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.06.2018, 18:54
Nigeria dość niespodziewanie pokonała (2:0) Islandię, co mocno skomplikowało sytuację w grupie D. Jak w tej chwili wyglądają szanse Argentyny na awans do dalszej fazy turnieju?
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.06.2018, 18:20
Król strzelców minionego sezonu LOTTO Ekstraklasy, Carlitos, już niebawem może zmienić barwy klubowe. Napastnik Wisły Kraków znajduje się w kręgu zainteresowań kilku hiszpańskich klubów. Do walki włączył się Real Saragossa.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.06.2018, 17:59
Lewis Hamilton (Mercedes) uzyskał zdecydowanie najlepszy czas podczas drugiego treningu przed GP Francji. Nad drugim Danielem Ricciardo (Red Bull) miał ponad 0,7 sekundy przewagi. Sesję wstrzymano na kilka minut po tym, jak z auta Sergio Pereza (Force India) odpadło lewe tylne koło.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.06.2018, 17:41
Prezes piłkarskiej reprezentacji Egiptu, Hany Abo Rida, jest bardzo niezadowolony z pracy sędziów podczas ich grupowego spotkania mistrzostw świata z Rosją (1:3). "Faraonowie" zamierzają złożyć skargę do FIFA i spodziewają się natychmiastowego przeprowadzenia śledztwa.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.06.2018, 17:33
Brazylia pokonała w piątek Kostarykę 2:0 po bramkach Philippe Coutinho i Neymara. Z zagrań Brazylijczyka bardziej niż jego techniczne popisy i gola zapamiętamy jednak próbę wymuszenia rzutu karnego, która byłaby udana, gdyby nie interwencja systemu VAR.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.06.2018, 17:16
Do doliczonego czasu gry drugiej połowy musieli czekać Brazylijczycy na strzelenie rozstrzygających goli w starciu z Kostaryką (2:0). Selekcjonerowi canarinhos Tito ulżyło, gdy do siatki trafił Philippe Coutinho, a w swojej radości szkoleniowiec dał upust nagromadzonym przez dziewięćdziesiąt minut emocjom.