2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.06.2018, 16:32
Lewis Hamilton uzyskał najlepszy czas podczas pierwszego treningu przed GP Francji. Przez większość sesji na Paul Ricard kierowcy zmagali się z niską przyczepnością i mocnym wiatrem.
Autor: ~Gość x
7 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.06.2018, 16:27
Czwartkowa porażka Argentyny z Chorwacją 0:3 jest szeroko komentowana na całym świecie, ale co logiczne, blamaż Albicelestes na mundialu najmocniej przeżywają sami Argentyńczycy. W studio telewizji TyC Sports zaraz po zakończeniu meczu postanowiono "uczcić" występ piłkarzy minutą ciszy.
7 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.06.2018, 15:58
W pierwszym piątkowym meczu reprezentacja Brazylii wygrała z Kostaryką 2:0. Bramki strzelili w doliczonym czasie gry Philippe Coutinho oraz Neymar, który po końcowym gwizdku rozpłakał się.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 21.06.2018, 22:52
- Tite ma gwiazdy i tworzy z nich mocną drużynę, jaką jest Brazylia. Sampaoli ma gwiazdy i nie żadnego pomysłu, co z nimi zrobić. Messi sam przeciw 11 rywalom może wygrać raz albo dwa, niech będzie, że nawet trzy. Ale futbol to gra dla 11 ludzi w drużynie, a nie dla jednego człowieka. Chorwacja była świetna, to był popis całej drużyny - dla Sport.pl mecz Argentyny z Chorwacją komentuje były reprezentant Polski Roger Guerreiro
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 21.06.2018, 21:28
Dziennikarze "Kickera" informują, że Uli Hoeness i Karl-Heinz Rummenigge unikają spotkania z agentem Roberta Lewandowskiego, Pinim Zahavim. Przyszłość polskiego napastnika wciąż pozostaje pod znakiem zapytania.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 21.06.2018, 21:03
Brazylia nie wygrała swojego pierwszego meczu na mistrzostwach świata w Rosji. Teraz będzie chciała udowodnić, że jest głównym faworytem do złota. W piątek zagra z Kostaryką. Tak wygląda rozkład na piątek, który może się okazać kluczowy dla Argentyny.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 21.06.2018, 20:19
Gdy inni piłkarze się rozgrzewali, Robert Lewandowski żywo dyskutował z Adamem Nawałką. I tak przez kilka minut, a wszystko na boisku w Soczi, w trakcie pierwszego kwadransa treningu, który był otwarty dla dziennikarzy.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 21.06.2018, 20:13
Niemiecki "Sport Bild" podaje, że McLaren złożył propozycję kontraktu Danielowi Ricciardo. Ekipa zaproponowała kierowcy 20 milionów dolarów za każdy rok startów.