3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 18.04.2018, 07:59
Najlepszy strzelec w historii reprezentacji Niemiec, Miroslav Klose, został nowym trenerem młodzieżowej drużyny Bayernu Monachium. 39-latek zastąpił na tym stanowisku Holgera Seitza.
Autor: ~Gość x
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 18.04.2018, 06:50
Washington Wizards przegrali 119:130 z Toronto Raptors w drugim meczu fazy Play-Off NBA. Marcin Gortat spędził na parkiecie 12 minut, miał 3 zbiórki, nie zdobył żadnego punktu. Jego drużyna w rywalizacji do czterech zwycięstw przegrywa już 0-2.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 17.04.2018, 08:39
Jak informuje dziennikarz "Super Expressu", Piotr Koźmiński, Robert Lewandowski może otrzymać od Bayernu Monachium premię w wysokości miliona euro. Aby tak się stało Polak musi najpierw znaleźć się na podium w wyborach na najlepszego piłkarza świata.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 17.04.2018, 08:24
Do niecodziennej sytuacji doszło w ostatnim spotkaniu 30. kolejki Bundesligi pomiędzy FSV Mainz i SC Freiburg (2:0). Gospodarze jedną z bramek zdobyli bowiem... w przerwie meczu, kiedy arbiter podyktował rzut karny i przywołał zawodników z szatni.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 17.04.2018, 07:13
Ahmed Hossam Hussein Abdelhamid, lepiej znany w świecie piłki nożnej jako Mido, wypowiedział się na temat swojego rodaka, Mohameda Salaha. Jego zdaniem najlepszy strzelec Premier League, może niedługo przejść do Realu Madryt.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 17.04.2018, 06:44
Kibice Paris Saint-Germain po raz kolejny mają powody do gniewu na Neymara. Kiedy drużyna wygrywała 7:1 z AS Monaco i zdobywała mistrzostwo kraju, kontuzjowany Brazylijczyk nie oglądał meczu, bo... wolał grać w pokera.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 16.04.2018, 21:35
W spotkaniu 32. kolejki Serie A Benevento zremisowało 2:2 z Sassuolo. Meczu nie dokończył Guilherme, były zawodnik Legii Warszawa, który z powodu kontuzji opuścił boisko już w 26. minucie.
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 16.04.2018, 21:09
W niedzielę PSG rozgromiło aż 7:1 Monaco. Klub z Księstwa uznał, że zwróci ich kibicom pieniądze za bilety na mecz.