0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.10.2020, 22:37
Mateusz Klich do dw
Autor: ~Gość x
1 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.10.2020, 22:13
Gracjan Szadziński i Jan Siroky dali niesamowity pokaz brutalnej bitki podczas gali Genesis, czyli boksu na gołe pięści. Lepszy okazał się polski zawodnik, kt
1 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.10.2020, 21:41
Karol Linetty strzelił pierwszego gola w nowym klubie! Reprezentant Polski trafił na 1:0 dla Torino w spotkaniu z Sassuolo, kt
1 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.10.2020, 20:12
Piast Gliwice nie wygrał meczu ekstraklasy już od ponad 100 dni. Drużyna Waldemara Formalika wyrwała remis 2:2 (0:0) z Wisłą Płock po rzucie karnym w ostatniej minucie spotkania.
1 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.10.2020, 19:50
W czwartek piłkarze Hoffenheim po meczu Ligi Europy świętowali dwa zwycięstwa. Wygrali z Crveną zvezdą, a piłkarz niemieckiej drużyny, Florian Grillitsch został tatą. Austriak w przerwie od razu udał się do szpitala, gdzie rodził mu się syn.
0 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.10.2020, 19:27
Marcin "Jankos" Jankowski już w sobotę zmierzy się wraz ze swoją ekipą, G2 Esports, w p
1 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.10.2020, 18:46
Polak kolejny raz udowadnia, że jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Dzień przed p
1 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 23.10.2020, 18:45