2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.02.2020, 10:02
Bayern pokonał w piątek Paderborn 3:2 w meczu 23. kolejki Bundesligi. Wielki błąd przy pierwszej bramce dla gości popełnił Manuel Neuer. - Na 100 takich przypadk
Autor: ~Gość x
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.02.2020, 09:39
Piłkarze PSG kilka godzin po wtorkowej porażce z Borussią Dortmund w Lidze Mistrz
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.02.2020, 09:24
- Mam nadzieję, że Daragh jest teraz szczęśliwy - powiedział Juergen Klopp na piątkowej konferencji prasowej. Trener Liverpoolu odni
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.02.2020, 09:06
Robert Lewandowski po raz kolejny uratował Bayern Monachium, strzelając dwa gole w starciu z Paderbornem (3:2). - To fenomen - piszą niemieckie media. Mistrzowie Niemiec mieli niespodziewane problemy w starciu z ostatnią drużyną w tabeli. Zobacz skr
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.02.2020, 08:44
Wilfredo Leon niedawno przedłużył umowę z Perugią na kolejne dwa lata mimo lepszych finansowo ofert z innych lig. Reprezentant Polski wyjaśnił swoją decyzję w rozmowie z serwisem PlusLiga.pl.
1 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.02.2020, 08:33
Krzysztof Piątek został po treningu Herthy Berlin wraz z Matheusem Cunhą, by jeszcze lepiej się zgrywać - napisał berliński tabloid B.Z. Obaj piłkarze mają wyjść w podstawowym składzie Herthy Berlin na mecz z 1. FC Koeln (sobota, 15:30).
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 22.02.2020, 08:19
Mercedes zdominował pierwszą część przedsezonowych test
2 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 21.02.2020, 23:27
Do przerwy 0:1, po przerwie 2:1. Napoli w 25. kolejce pokonało Brescię, ale sensacja była blisko. Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik rozpoczęli mecz na ławce.