4 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 07:40
Szef MSZ Jacek Czaputowicz jest zwolennikiem projektu instytutu Ordo Iuris, który stanowi odpowiedź na konwencję Rady Europy o zapobieganiu i...
Autor: ~Gość x
4 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 00:48
Do tragedii doszło w niedzielę po godz. 19:00. W zalewie w Siamoszycach utonął 46-letni mężczyzna. Pomimo szybkiej akcji ratowniczej, nie udało się...
4 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 00:47
Nieduży samolot z dziewięcioma osobami rozbił się chwilę po starcie. Choć maszyna rozpadła się na kawałki, zderzenie przeżył 12-letni chłopiec.
4 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 00:46
Pijany mężczyzna uciekł z miejsca wypadku po tym, jak prowadzony przez niego pojazd potrącił dwoje dzieci. Starsze z nich nie przeżyło.
4 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 12.08.2018, 22:53
Anita Włodarczyk (RKS Skra Warszawa) po raz czwarty z rzędu została mistrzynią Europy w rzucie młotem. W Berlinie uzyskała wynik 78,94. Brązowy medal rezultatem 74,00 zdobyła Joanna Fiodorow (OŚ AZS Poznań). Czwarta była Malwina Kopron (AZS UMCS Lublin) - 72,20.
6 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 12.08.2018, 22:07
Sofia Ennaoui (MKL Szczecin) wynikiem 4.03,08 uzyskanym w biegu na 1500 m zdobyła w Berlinie srebrny medal lekkoatletycznych mistrzostw Europy. Zwyciężyła Brytyjka Laura Muir - 4.02,32. Broniąca tytułu Angelika Cichocka (SKLA Sopot) zajęła 12. miejsce.
4 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 12.08.2018, 23:08
Tragiczny wypadek na drodze gminnej w miejscowości Będzelin w Łódzkiem. Pijany kierowca potrącił dwie dziewczynki. Jedna z nich zmarła. Druga trafiła do szpitala. Ranna dziewczynka to córka sprawcy wypadku.
4 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 13.08.2018, 00:33
Polska zajęła drugie miejsce w klasyfikacji medalowej lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Berlinie. Biało-czerwoni zdobyli 12 krążków, tak jak dwa lata temu w Amsterdamie (byli wówczas pierwsi), jednak tym razem mają o jedno złoto więcej. Pierwsze miejsce zajęli Brytyjczycy.