4 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 21.04.2018, 08:11
22 lata zawodowej siatkówki, 2 złote medale mistrzostw Europy, 8 mistrzostw Polski, 4 krajowe Puchary i zwycięstwo w Pucharze CEV - to tylko część osiągnięć, które ma na swoim koncie 283-krotna reprezentantka Polski, Aleksandra Jagieło. Wraz z końcem sezonu 2017/2018 zawodniczka ogłosiła rozbrat z siatkówką.
Autor: ~Gość x
4 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 21.04.2018, 08:07
Sobotni mecz GKS-u Katowice ze Stocznią Szczecin będzie dla Dominika Witczaka ostatnim w karierze. - To była przemyślana decyzja - mówi sześciokrotny medalista mistrzostw Polski.
9 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 21.04.2018, 08:38
"Bardzo dobra wiadomość dla świata i samej Korei Północnej" – napisał na Twitterze prezydent USA Donald Trump. To reakcja na zapowiedź władz Korei...
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 20.04.2018, 22:23
Lech Poznań wygrał mecz wyjazdowy z Zagłębiem Lubin 1:0 i powiększył prowadzenie w Lotto Ekstraklasie do czterech punktów. W pierwszej połowie doszło do sporej kontrowersji, bo z boiska powinien zostać wyrzucony Robert Gumny. Sędzia jednak nie pokazał mu drugiej, wydawało się oczywistej kartki.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 20.04.2018, 20:18
Ruch Chorzów przegrał z Pogonią Siedlce aż 0:6 w meczu 26. kolejki Nice 1 ligi. A to wszystko w dniu, w którym Ruch świętował 98. urodziny.
3 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 20.04.2018, 19:56
W meczu 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy Śląsk Wrocław wygrał na wyjeździe z Bruk Betem 2:1. - To co się działo w pierwszej połowie to piłkarski poker - oświadczył Bruk Bet na swojej oficjalnej stronie!
1026 | Komentarzy(0) | Ocena(0) | 17.10.1970, 12:04
W sobotę mistrzynie Polski przegrały (67:75) z gospodyniami w ostatnim meczu fazy grupowej Turnieju o puchar miasta Trutnova. Zajęły jednak pierwsze miejsce i w niedzielę (godz. 16) zagrają o trofeum z CCC Polkowice.
1141 | Komentarzy(1) | Ocena(0) | 28.08.2800, 19:16